Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky speciální výstavy 8.-9.11.2008 Strakonice

10. 11. 2008

Mistři klubu (MK):

Vlk Jiří PK černý 945 b.

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 944 b.

Mráz Karel PK černý 943 b.

Ing. Slepička Frant. PK černý 940 b.

Janda Milan PK modrý kapratý 940 b.

Kozák Stanislav PK modrý bezpruhý 936 b.

Kozák Stanislav PK modrý bělopruhý 935 b.

Pinkas Václav PK černý 934 b.

Hebík Jiří PK červený 934 b.

Jůn Josef PK plavý hněděkapratý 934 b.

Janda Josef Pk žlutý 934 b.

 

Soutěž chovu (S):

černý: 1. Vlk Jiří 475 b.

2. Ing. Slepička František 473 b.

3. Mráz Karel 472 b.

modrý černopruhý: 1. Etrych Miroslav 471 b.

2. Samec František 469 b.

3. Dr. Tibitanzl František 464 b.

modrý bělopruhý: 1. Jůn Josef 472 b.

2. Jůn Josef 472 b.

3. Kozák Stanislav 469 b.

modrý bezpruhý: 1. Janda Milan 472 b.

2. Kozák Stanislav 469 b.

3. Kozák Stanislav 467 b.

modrý kapratý: 1. Janda Milan 472 b.

2. Janda Milan 468 b.

3. Sládek Karel 467 b.

červený: 1. Ing. Slepička František 471 b.

2. Hebík Jiří 471 b.

3. Korda Jaroslav 470 b.

Žlutý: 1. Janda Josef 468 b.

2. Hebík Jiří 468 b.

3. Janda Josef 466 b.

variety: 1. Jůn Josef 281 b.

2. Brabenec Jiří st. 281 b.

3. Jůn Josef 280 b.

 

Speciální chov (SCH):

Dobrovolný Josef PK černý 563 b.

Mráz Karel PK černý 565 b.

Mráz Karel PK černý 561 b.

Vlk Jiří PK černý 563 b.

Šilhavý František PK černý 559 b.

Pinkas Václav PK černý 560 b.

Ing. Slepička František PK černý 566 b.

     Ing. Slepička František PK černý 566 b.

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 565 b.

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 563 b.

Kozák Stanislav PK modrý bělopruhý 561 b.

Ing. Slepička František PK červený 564 b.

Hebík Jiří PK červený 563 b.

Samec František PK modrý černopruhý 558 b.

Janda Milan PK modrý kapratý 560 b.

Sládek Karel PK modrý kapratý 560 b.

Janda Milan PK modrý bezpruhý 565 b.

Kozák Stanislav PK modrý bezpruhý 558 b.

Kozák Stanislav PK modrý bezpruhý 558 b.

Jůn Josef PK plavý hněděkapratý 561 b.

Hebík Jiří PK žlutý 560 b.

Janda Josef PK žlutý 558 b.

Nejlepší jednotlivci:

Černý:

nejlepší holub: Pinkas Václav 19 95 b.

nejlepší holubice: Ing. Slepička František 48 95b.

nejlepší výletek: Ing. Slepička František 92 95b.

Modrý černopruhý:

nejlepší holub: Kolda Josef 105 96 b.

nejlepší holubice: Etrych Miroslav 136 95b.

nejlepší výletek: Samec František 142 95 b.

Modrý bělopruhý:

nejlepší holub: Jůn Josef 171 95 b.

nejlepší holubice: Jůn Josef 180 96 b.

nejlepší výletek: Jůn Josef 192 95 b.

Modrý bezpruhý:

nejlepší holub: Janda Milan 203 95 b.

nejlepší holubice: Janda Milan 219 95 b.

nejlepší výletek:

Modrý kapratý:

nejlepší holub: Janda Milan 222 95 b.

nejlepší holubice:Janda Milan 234 94 b.

nejlepší výletek: Janda Milan 242 95 b.

Červený:

nejlepší holub: Železný Bohumil 266 95 b.

nejlepší holubice: Hebík Jiří 273 95 b.

nejlepší výletek: Hebík Jiří 282 95 b.

Žlutý:

nejlepší holub: Janda Josef 303 95 b.

nejlepší holubice: Hebík Jiří 311 93 b.

nejlepší výletek: Janda Josef 330 95 b.

Variety:

nejlepší holub: Korda Jaroslav 358 95 b.

nejlepší holubice: Jůn Josef 369 94 b.

nejlepší výletek: Branenec J. st. 377 93 b.

 

Nejlepší holub výstavy

Kolda Josef 105 PK modrý černopruhý 96 b.

Nejlepší holubice výstavy

Jůn Josef 180 PK modrý bělopruhý 96b.

Nejlepší výletek výstavy

Hebík Jiří 282 PK červený 95 b.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA