Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky speciální výstavy 14.-15.11.2009 Strakonice

19. 11. 2009

Mistři klubu (MK):

 

Hebík Jiří PK červený 944 b. Memoriál Václava Paťka

Mráz Karel PK černý 943 b. Memoriál Františka Čížka

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 940 b. Memoriál Josefa Vokáče

Vlk Jiří PK černý 938 b.

Janda Josef PK žlutý 938 b. Memoriál Františka Leštiny

Janda Milan PK modrý kapratý 938 b. Memoriál Tomáše Houdka

Blatský Jaroslav PK modrý šupkatý 936 b. Memoriál Josefa Kučery

Hebík Jiří PK žlutý 936 b.

Kozák Stanislav PK modrý bezpruhý 933 b.

Kozák Stanislav PK modrý bělopruhý 930 b.

 

Soutěž chovu (SCH):

černý: 1. Mráz Karel 474 b.

2. Mráz Karel 469 b.

3. Vlk Jiří 469 b.

modrý černopruhý: 1. Motyčka Jiří 473 b.

2. Etrych Miroslav 472 b.

3. Samec Frnatišek 470 b.

modrý bělopruhý: 1. Jůn Josef 471 b.

2. Jůn Josef 469 b.

3. Kozák Stanislav 466 b.

modrý bezpruhý: 1. Kozák Stanislav 469 b.

2. Janda Milan 466 b.

3. Brabenec Jiří ml. 465 b.

modrý kapratý: 1. Janda Milan 470 b.

2. Janda Milan 468 b.

3. Brabenec Jiří ml. 456 b.

červený: 1. Hebík Jiří 472 b.

2. Slepička Fr. Ing. 472 b.

3. Hebík Jiří 471 b.

Žlutý: 1. Janda Josef 472 b.

2. Hebík Jiří 470 b.

3. Hebík Jiří 466 b.

variety: 1. Korda Jaroslav PK plavý hnědopruhý 285 b.

2. Blatský Jaroslav PK modrý šupkatý 284 b.

3. Blatský Jaroslav PK modrý šupkatý 282 b.

 

Speciální chov (S – chov):

Mráz Karel PK černý 568 b. Memoriál Zdeňka Pichlíka

Hebík Jiří PK červený 565 b.

Tibitanzl František JUDr. PK modrý černopruhý 564 b.

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 563 b.

Hebík Jiří PK žlutý 563 b.

Slepička František Ing. PK červený 563 b.

Samec František PK modrý černopruhý 562 b.

Janda Milan PK modrý kapratý 562 b.

Blatský Jaroslav PK modrý šupkatý 562 b.

Vlk Jiří PK černý 562 b.

Hebík Jiří PK červený 562 b.

Vlk Jiří PK černý 561 b.

Mráz Karel PK černý 561 b.

Slepička František Ing. PK černý 561 b.

Jůn Josef PK modrý bělopruhý 561 b.

Rousek Karel PK červený 561 b.

Kozák Stanislav PK modrý bezpruhý 560 b.

Blatský Jaroslav PK modrý šupkatý 559 b.

Hebík Jiří PK žlutý 559 b.

Železný Bohumil PK červený 559 b.

Kozák Stanislav PK modrý bělopruhý 558 b.

Janda Josef PK žlutý 558 b.

 

Nejlepší jednotlivci:

Černý:

nejlepší holub: Mráz Karel 14 95 b.

nejlepší holubice: Vlk Jiří 49 95 b.

nejlepší výletek: Mráz Karel 74 95 b.

Modrý černopruhý:

nejlepší holub: Motyčka Jiří 106 95 b.

nejlepší holubice: Etrych Miroslav 112 95 b.

nejlepší výletek: Motyčka Jiří 137 95 b.

Modrý bělopruhý:

nejlepší holub: Jůn Josef 146 95 b.

nejlepší holubice: Jůn Josef 158 95 b.

nejlepší výletek: Jůn Josef 169 95 b.

Modrý bezpruhý:

nejlepší holub: Jůn Josef 181 95 b.

nejlepší holubice: Jůn Josef 191 95 b.

nejlepší výletek: Brabenec Jiří ml. 197 94 b.

Modrý kapratý:

nejlepší holub: Toncar Bohumil 219 95 b.

nejlepší holubice: Janda Milan 227 94 b.

nejlepší výletek: Janda Milan 228 95 b.

Červený:

nejlepší holub: Slepička Fr. Ing. 249 95 b.

nejlepší holubice: Hebík Jiří 254 95 b.

nejlepší výletek: Slepička Fr. Ing. 274 95 b.

Žlutý:

nejlepší holub: Janda Josef 283 95 b.

nejlepší holubice: Janda Josef 303 95 b.

nejlepší výletek: Janda Josef 302 95 b.

Variety:

nejlepší holub: Korda Jaroslav 343 PK plavý hnědopruhý 96 b.

nejlepší holubice: Blatský Jaroslav 335 PK modrý šupkatý 95 b.

nejlepší výletek: Blatský Jaroslav 331 PK modrý šupkatý 95 b.

 

Nejlepší holub výstavy

Korda Jaroslav 343 PK plavý hnědopruhý 96 b.

Nejlepší holubice výstavy

Etrych Miroslav 112 PK modrý černopruhý 95 b.

Nejlepší výletek výstavy

Janda Milan 228 PK modrý kapratý 95 b.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA