Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciální výstava prácheňských káníků 2013

 

Mistři klubu (MK):

 
Pinkas Václav     PK černý     944 b. Memoriál Františka Čížka
Slepička Fr. Ing. PK černý      943 b.
Vlk Jiří                   PK černý     942 b.
Hašek Josef         PK žlutý       942 b. Memoriál Františka Leštiny
Pinkas Václav      PK červený  940 b. Memoriál Václava Paťka
Jůn Josef              PK modrý běl. 939 b. Memoriál Josefa Vokáče Mráz Karel           PK černý       939 b.
Flíček Miroslav    PK černý       936 b.
Motyčka Jiří         PK modrý černopruhý 933 b. Memoriál Tomáše Houdka
Koukal Josef       PK modrý černopruhý 930 b.

 
Speciální chov (S – chov):
Janda Milan PK modrý kapratý 562 b. Memoriál Zdeňka Pichlíka
Jůn Josef               PK modrý bělopruhý        565 b.
Nedělkovi V. a K. PK modrý bělopruhý        562 b.
Hašek Josef          PK červený                       562 b.
Tibitanzl František PK modrý černopruhý     562 b.
Mráz Karel           PK černý                             566 b.
Hašek Josef          PK žlutý                              565 b.
Hašek Josef        PK žlutý                               565 b.
Pinkas Václav      PK černý                            565 b.
Slepička Fr. Ing     PK černý                            565 b.
Vlk Jiří                    PK černý                             564 b.
Slepička Fr. Ing     PK černý                            564 b.
Pinkas Václav        PK černý                            563 b.
Flíček Miroslav       PK černý                            561 b.
Hašek Josef           PK černý                            562 b.
Flíček Miroslav          PK černý                         559 b.
Soutěž chovu (SCH):

 
černý: 1. Daněk Jan 474 b.
2. Mráz Karel 472 b.
3. Pinkas Václav 472 b.
modrý černopruhý: 1. Dr. Tibitanzl Fr. 470 b.
2. Koukal Josef 468 b.
3. Motyčka Jiří 467 b.
modrý bělopruhý:1. Jůn Josef 472 b.
2. Nedělkovi V. a K. 470 b.
3. Kozák Stanislav 469 b.
modrý bezpruhý: 1. Janda Milan 465 b.
2. Janda Milan 465 b.
3. Kozák Stanislav 454 b.
modrý kapratý: 1. Janda Milan 471 b.
2. Janda Milan 461 b.
3. Toncar Bohumil 461 b.

 
červený: 1. Pinkas Václav 472 b.
2. Hašek Josef 470 b.
3. Pinkas Václav 468 b.
Žlutý: 1. Hašek Josef 471 b.
2. Hašek Josef 471 b.
3. Janda Josef 468 b.
variety:1. Blatský Jaroslav 282 b.
2. Jůn Josef 280 b.
3. Aleš Vladimír 279 b.
Nejlepší jednotlivci:
Černý:
nejlepší holub: 23 96 b. Vlk Jiří
nejlepší holubice: 32 95 b. Daněk Jan
nejlepší výletek: 70 95 b. Pinkas Václav
Modrý černopruhý:
nejlepší holub: 95 96 b. Motyčka Jiří
nejlepší holubice: 110 95 b. Tibitanzl František
nejlepší výletek: 125 95 b. Švarc Jiří
Modrý bělopruhý:
nejlepší holub: 143 95 b. Nedělkovi V. a K.
nejlepší holubice: 148 94 b. Kozák Stanislav
nejlepší výletek: 157 94 b. Jůn Josef
Modrý bezpruhý:
nejlepší holub: 169 96 Janda Milan
nejlepší holubice:
nejlepší výletek: 185 94 b. Jůn Josef
Modrý kapratý:
nejlepší holub: 198 96 Janda Milan
nejlepší holubice: 206 94 Janda Milan
nejlepší výletek: 209 94 Brabenec Jiří ml.
Červený:
nejlepší holub: 224 95 b. Hašek Josef
nejlepší holubice: 243 96 b. Pinkas Václav
nejlepší výletek: 252 95 b. Hašek Josef
Žlutý:
nejlepší holub: 299 95 b. Hašek Josef
nejlepší holubice: 283 94 b. Hašek Josef
nejlepší výletek: 292 94 b. Hašek Josef
Variety:
nejlepší holub: 334 95 Jůn Josef
nejlepší holubice:
nejlepší výletek: 346 95 Motyčka Jiří

 
Nejlepší holub výstavy
PK modrý kapratý 198 96 Janda Milan
Nejlepší holubice výstavy
PK černý 32 95 Daněk Jan
Nejlepší výletek výstavy
PK červený 175 95 Hašek Josef

 

Expozice chovatelů NSR – Taubenfreunde – BRD

Černý – schwarz

1          Moser Werner             94

2                                             96 ČC

3                                             95

4                                             95

5                                             95

6                                             95

 

Modrý černopruhý – Blau mit schw. Binden

7          Aigner Thomas                       94

8                                             95

9                                             94

10                                           95

 

Modrý bělopruhý – blau mit w. Binden

11        Aigner Georg              95

12                                           95

13                                           91

14                                           94

15                                           91

16                                           91

 

Modrý bezpruhý – Blau o. Binden

17        Aigner Thomas                       95

18                                           96 ČC

19                                           94

20                                           93

 

Žlutý – Gelb

21        Biswanger Markus      94

22                                           94

23                                           94

24                                           95

25                                           94

26                                           94

 

Černý běloocasý – Schwarz m. w. Schwanz

27        Moser Werner             94

28                                           95

29                                           94

30                                           94

 

Červený běloocasý – Rot m. w. Schwanz

31        Kortenhof Gunter       94

32                                           95

33                                           94

34                                           95

35                                           94

36                                           95

 

Modřeplavý bezpruhý – Blaufahl o. Binden

37        Kortenhof Gunter       94

38                                           94

39                                           NV

40                                           93

41                                           95

42                                           94

 

Modřeplavý pruhový – Blaufahl m. dunklen Binden

43        Kortenhof Gunter       93

44                                           95

45                                           96 ČC

46                                           95

47                                           95

48                                           94

 

Hněděplavý bezpruhý – Braunfahl o. Binden

49        Aigner Thomas                       94

 

Hněděplavý kapratý – Braunfahl gehämmert

50        Aigner Thomas                       92

51                                           93

 

Žlutěplavý pruhový – Gelbfahl m. Binden

52        Gebele Michael                       93

53                                           95

54                                           94

55                                           93

56                                           92

57                                           94

58        Teichmann Christopher          93

59                                           93

60                                           95

 

Žlutěplavý kapratý – Gelbfahl gehämmert

61        Teichmann Christopher          94

62                                           95 ČC

63                                           95

 

Adresář vystavovatelů – Ausstellerverzeichnis

 

Aigner Georg, Birkenstr. 14, 91626 Schopfloch

Aigner Thomas, Bahnhofstr. 10, 91626 Schopfloch

Biswanger Markus, Bergnerzell 14, 91555 Feuchtwanger

Gebele Michael, Hauptstr. 35, 86741 Ehingen

Kortenhof Gunter, Leipzigerstr. 10, 63165 Mühlheim

Moser Werner, Müncherlbach 61, 91560 Heilsbornn

Teichmann Christopher, Karlstr. 7, 91626 Scholpfloch

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář