Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chovatelé podle barevných rázů

12. 6. 2008

 

 

Seznam chovatelů holubů prácheňských káníků podle barev a variet:

 

Černý:

Modrý černopruhý:

Červený:

Plavý pruhový:

 

 

 

 

 

 

 

 

Bejsta Josef

Brabenec Jiří ml.

Aleš Vladimír

Brabenec Jiří st.

 

 

Blatský Jaroslav

Čapek Karel

Bejsta Josef

Jůn Josef

 

 

Brabenec Jiří st.

Etrych Miroslav

Brabenec Jiří st.

Korda Jaroslav

 

 

Čapek Karel

Fiala Jan

Čejka Miloslav

Motyčka Jiří

 

 

Čejka Miloslav

Hašek Josef

Hašek Josef

Pileček Miloslav

 

 

Daněk Jan

Chaloupka Lukáš

Hebík Jiří

Rousek Karel

 

 

Dobrovolný Josef

Janda Milan

Janda Milan

 

 

 

Flíček Miroslav

Janda Josef

Křešnička Ivan

 

 

 

Fiala Jan

Jůn Josef

Korda Jaroslav

Plavý kapratý:

 

 

Hašek Josef

Kolda Josef

Kupka Miloslav

 

 

 

Hebík Jiří

Koukal Josef

Pinkas Václav

Brabenec Jiří ml.

 

 

Janda Milan

Křešnička Ivan

Rousek Karel

Hašek Josef

 

 

Křešnička Ivan

Marhoun Josef

Vlk Jiří

Jůn Josef

 

 

Kulhánek Josef Mgr.

Mikas Jan

Železný Bohumil

Motyčka Jiří

 

 

Kupka Miroslav

Motyčka Jiří

 

Rousek Karel

 

 

Marhoun Josef

Pobříslo Jan

 

 

 

 

Mikas Jan

Samec František

 

Bronzový:

 

 

Motyčka Jiří

Sládek Karel

Žlutý:

 

 

 

Mráz Karel

Švarc Jiří

Aleš Vladimír

Pitrmoc Dušan

 

 

Nedělka Václav

Tenkl Karel

Brabenec Jiří ml.

 

 

 

Pinkas Václav

Tibitanzl Fr. JUDr.

Hebík Jiří

Černý bělopruhý:

 

 

Slepička Fr. Ing.

 

Hašek Josef

Aleš Vladimír

 

 

Šilhavý František

 

Janda Josef

Braun Antonín Ing.

 

 

Švarc Jiří

 

Janda Milan

Hašek Josef

 

 

Tenkl Karel

Modrý bělopruhý:

Kulhánek Josef Mgr.

Slepička Fr. Ing.

 

 

Toncar Bohumil

Bejsta Josef

Kupka Miloslav

Vlk Jiří

 

 

Veltruský Jiří Ing.

Blatský Jaroslav

Nedělková Karolínka

 

 

 

Vlk Jiří

Brabenec Jiří ml.

Pileček Miloslav

Černý šupkatý:

 

 

Žáček Karel

Braun Antonín Ing.

Pobříslo Jan

Slepička Fr. Ing.

 

 

 

Jůn Josef

Soukup Jindřich

 

 

 

Modrý bezpruhý:

Kozák Stanislav

Železný Bohumil

Červený bělopruhý:

 

 

Brabenec Jiří ml.

Nedělková Karolínka

 

Aleš Vladimír

 

 

Čapek Karel

Pileček Miloslav

Modrý kapratý:

 

 

 

Fiala Jan

 

Bejsta Josef

Žlutý bělopruhý:

 

 

Janda Milan

Červený běloocasý:

Brabenec Jiří ml.

Aleš Vladimír

 

 

Jůn Josef

 

Dobrovolný Josef

Hašek Josef

 

 

Kozák Stanislav

Aleš Vladimír

Fiala Jan

 

 

 

Křešnička Ivan

Brabenec Jiří st.

Janda Milan

Modrý šupkatý:

 

 

Nedělková Karolínka

Nedělka Václav

Pileček Miloslav

 

 

 

Pileček Miloslav

Šilhavý František

Pobříslo Jan

Blatský Jaroslav

 

 

Tenkl Karel

 

Sládek Karel

Nedělka Václav

 

 

 

 

Tenkl Karel

 

 

 

Černý běloocasý:

 

Toncar Bohumil

 

 

 

Aleš Vladimír

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA